אודותינו

DrWeb הוקם בשנת 2013 לאחר התמקצעות וצבירת ניסיון של מספר שנים בעיצוב פיתוח, ניהול ותכנון פעילויות אינטרנטיות מתקדמות במדיה הישראלית ובינלאומית. החברה DrWeb החברה מבוססת על מעצבים ומתכנתים, אנשי עריכת וידאו ושיווק בוידאו, המתמחים בעיצוב ופיתוח טכנולוגי, ניהול ושיווק בוידאו באינטרנט.
החברה החלה את דרכה בהקמת אתרים מבוססי HTML ופיתוח ב-C# לבתי עסק ואתרים תדימתיים , בשילוב הידע הייחודי שלנו בתחום העיצוב והתכנות והבנה מעמיקה של שוק הצריכה באינטרנט. בכל פרויקט הושקעה מחשבה רבה תוך התייחסות אישית ללקוח ושימת דגש רב על העיצוב הגראפי של המוצר.

החברה מתעסקת ב- עיצוב ובניית אתרים לאינטרנט , דפי נחיתה לעסקים ומפרסמים, עריכת וידאו ואנימציה, שיווק בוידאו וצילום
האתרים הנבנים על ידי החברה הם אתרים הנבנים ב- סי שארפ, מערכת בניית האתרים וניהול התוכן מהמתקדמות בעולם, המאפשרת לנו להציע ללקוחותינו אתרים חדשניים, המתעדכנים כל העת ועומדים בחזית הטכנולוגיה. האתרים מותאמים למובייל, לתקני נגישות וחשוב מכל מותאמים לחוויית הגלישה של הגולשים ברשת. עיצוב ובניית אתרים המותאמים לאיפיון והצרכים של העסק שלך בעלי עיצוב מרשים ומיתוג ייחודי הם המפתח שלך להטביע חותם על אלפי הלקוחות הפוטנציאלים שלך ברשת, הבחירה בחברה מקצועית שתבנה עבורך אתר אינטרנט המותאם לצרכיך, אתר בעל עיצוב ייחודי אשר נבנה בראייה שיווקית נכונה, היא נקודת המפתח למיתוג ובשיווק של העסק שלך. רוב התנועה של הגולשים לאתרים מגיעה מתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש הגדולים באינטרנט ובעיקר מגוגל. לכן, חשוב למצות את החשיפה הזו ולפעול בכדי להגיע למקומות ראשונים בתוצאות החיפוש תחת מילות מפתח המותאמות לתחום עיסוק האתר.
אנו מאמינים במה שאנו עושים עם מחשבה קראייטיבית, מחוץ לקופסא .


השירותים שלנו One Stop Shop

אודותינו